poniedziałek, 16 czerwca 2014

Fit&Healthy Program with Me !

   Już jakiś czas się zbieram do wystartowania z wyzwaniem, ale teraz już oficjalnie startujemy, a właściwie w poniedziałek. Zacznę może od tego, że zależy mi głównie na zdrowym trybie życia. Nie chce robić żadnych głodówek, ani tego typu podobnych. Mam zamiar odżywiać się racjonalnie 5 posiłków dziennie, małe porcje i do południa owoce. Żadna dieta nie przyniesie nam jednak oczekiwanych rezultatów bez wysiłku, dlatego też biorę się do roboty i nie omieszkam spędzić wolnego czasu na kanapie z pilotem telewizyjnym tylko ostro ćwiczyć. Przyznaje się otwarcie, że podejmowałam diety wiele razy, ale często kończyły się fiaskiem. Tym razem mam motywacje, którą jesteście WY. Nie chcąc jednak pozostać sama w wyzywaniu zachęcam wszystkich do czynnego udziału, będę starać dodawać posty w których każdy będzie mógł zobaczyć co jem i jak ćwiczę. A was zachęcam do podjęcia się wyzwania ze mną. Do poniedziałku będę czekać na wasze zdjęcia z przed diety wszystkie osoby chętne mogą przysyłać mi zdjęcia na maila. wszystkie pytania tez możecie zadawać postaram się sumiennie odpowiedzieć. Czekam i startujemy już w poniedziałek.
dagnazabek@gmail.com

4 komentarze:

 1. Trzymam kciuki za wytrwanie w postanowieniu! Moge jedynie polecic Splendor w Siedliskach. Za 20zł masz godzine pobytu na basenie wraz z 3 rodzajami saun, jacuzzy i hydromasaze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachęcam i popieram :)) Choć i w obecnym rozmiarze i wymiarze jesteś cudna i boska :)) ale skoro masz się czuć lepiej to będę trzymać kciuki !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko super, tylko sprawdz co znaczy "nie omieszkam'

  OdpowiedzUsuń
 4. If you want to increase your familiarity only keep visiting this site
  and be updated with the most up-to-date news update posted
  here.

  Feel free to surf to my webpage Minecraft Games

  OdpowiedzUsuń

Czekam na waszę uwagi i komentarze, chętnie poznam wasze zdanie :)