niedziela, 25 maja 2014

Project Runway

    Jak już pewnie wiedzą osoby śledzące fanpage mojego bloga na FB 28 kwietnia byłam w Warszawie na nagraniu finałowego odcinka Project Runway.  Chciałabym zdać wam małą relacje z mojego wyjazdu. Do Warszawy wyjechałam jeszcze w niedziele 27 wieczorem, podróż upłyneła mi zdumiewająco szybko, choć na miejscu byliśmy dopiero w poniedziałek rano. Korzystając z wizyty w stolicy pozwiedzałyśmy trochę...,
... a następnie postanowiłyśmy poszukać na planie miasta gdzie znajduję się cel naszej podróży.
Nie tracąc czasu zaraz po zwiedzaniu ruszyłyśmy na małe zakupy w "Złotych Tarasach ". Około godziny 18 wraz z Asią, która robi mi zdjęcia na bloga i pojechała razem ze mną na nagranie rozpoczęłyśmy WIELKIE PRZYGOTOWANIA. Chwilę minęło zanim udało nam się wyszykować na glanc, ale nadal zostało nam chwilę do pokazu.  Nie marnując więc ani chwili zrobiłyśmy zdjęcia mojej stylizacji.
Zaraz po zrobieniu sesji spotkałyśmy się z moim kuzynem, który odwiózł nas na miejsce, gdzie byłyśmy tuż przed 21. Cały event mieścił się w hotelu Double Tree by Hilton.

    O godzinie 21 zebrali się wszyscy zainteresowani. Przybyło wiele osób, które dotąd znałam jedynie z telewizji czy też internetu. Na wejściu pierwsza osoba, którą zobaczyłam był projektant Robert Kupisz.
 Chwilę potem zrobiło się niezłe fotoreporterskie zamieszanie gdy w Hotelu pojawiła się Jessica Mercedes i projektanci z programu
 oraz... 

Nie minęło wiele czasu i rozpoczęło się nagranie. Wszyscy weszliśmy do sali, która na tę okazję stała się studiem nagraniowym i usiedliśmy na przygotowanych miejscach. Przyszedł wreszcie ten moment  i wszystko się zaczęło...
 Na wybiegu, który chyba po raz pierwszy na Polskim pokazie mody był łamany pojawiła się Anja Rubik, a zaraz po niej cała reszta jurorów. Czwarty gościnny juror nie jest naszym rodakiem, ale jego tożsamości nie mogę wam na razie wyjawić. Takim sposobem mam przed wami pierwsza tajemnice. 
Finalistami jak już wiecie z ostatniego odcinka są Lili (Liliana Prym), Jacob oraz Maciek Sieradzky.  Do finałowego odcinka każdy z nich musiał przygotować własną kolekcje. W tym miejscu pojawia się kolejna tajemnica, której nie mogę wam zdradzić czyli do kogo należy konkretna kolekcja, którą  widzicie na zdjęciach.
Po pokazie Anja podziękowała wszystkim przybyłym i powiedziała, że ogłoszenie wyników zobaczymy jak wszyscy w telewizji. Opuściłyśmy więc studio nagraniowe i gdzie znajdowały się osoby, które zawsze chciałam osobiście poznać. Tuż za progiem studia nagraniowego zobaczyłam Macademian Girl chyba nikomu, kto interesuje się blogami modowymi nie muszę przybliżać sylwetki jednej z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju.
Nie musiałam długo szukać i jest Jessica Mercedes,
...a zaraz potem spotkałam Julkę
To je trzy wyróżniłam jako pierwsze bo to w pewien sposób pokrewne mi dusze, reszty chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Przeżyłam wspaniały wieczór, bardzo wyjątkowy. Dziękuje wszystkim dzięki, którym mogłam się tam znaleźć i zapraszam wszystkich na finał już za 15 minut w TVN !

6 komentarzy:

 1. Wszystko naprawde fajnie ale nie czarujesz kreacja :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny dzień, w blasku gwiazd a ty sama jak gwiazda :) pięknie wyglądałaś :))

  OdpowiedzUsuń
 3. It is truly a nice and useful piece of info. I am glad that you simply shared this helpful information with us.
  Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

  my blog :: hello - -

  OdpowiedzUsuń
 4. Yes! Finally someone writes about Minecraft Games.

  OdpowiedzUsuń

Czekam na waszę uwagi i komentarze, chętnie poznam wasze zdanie :)